Oferta

Systemy dedykowane dla biznesu

  • Home
  • Systemy dedykowane
Image Description

Systemy w 100% dopasowane do Twoich potrzeb

Od 2012 roku tworzymy systemy informatyczne, które codziennie są wykorzystywane przez naszych klientów, od sektora prywatnego po publiczne.

Stworzymy dla Ciebie system, który w całości będzie dostosowany do Twoich potrzeb, wykonany z najwyższą starannością, przy pomocy najnowszych technologii.

Metodyka pracy zwinnej AGILE

Pracujemy w metodyce Agile, najważniejszym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dzięki ścisłej współpracy pomiędzy naszym zespołem, a naszym klientem.

Działające oprogramowanie klienci otrzymają, w bardzo krótkim czasie, a także w stałych okresach czasu dostarczamy kolejne rozwinięcia systemu.

Image Description
Image Description

Testowanie

Na każdym etapie pracy nasze systemy są testowane, zarówno przez testerów manualnych, jak również przez automatyczne skrypty. Skutkuje to dostarczeniem zawsze działającego i spełniającego wymagania klienta oprogramowania.

Szkolenia

Do każdego systemu dodajemy dokumentacje oraz instrukcję dla użytkownika, która ułatwia mu pierwszy kontakt z nowym systemem. Dodatkowo wykonujemy szkolenia teoretyczne oraz praktyczne, które gwarantują, że każdy użytkownik pozna wszelkie możliwości systemu, a także będzie się nim biegle posługiwał.

Image Description
Image Description

Utrzymanie i wsparcie

Podstawą funkcjonowania systemu jest dalsze wsparcie i utrzymania stworzonego systemu. Indywidualne ustalamy warunki wsparcie, oferujemy również całodobowy helpdesk oraz dysponujemy zespołem programistów, którzy są w stanie naprawić błąd w maksymalnie krótkim czasie.

Zaufali nam